לכל המאבקים
מנסים להשתיק אותי
המאבק של
מירב כהן
הוגשה נגדי תביעת דיבה בסך 280,000 ש"ח. מנסים להשתיק את המאבק בעושק הקשישים. גייסנו את הכסף למימון ההגנה, תודה לכולם! אין צורך בעוד תרומות.
125%
100,115
מתוך 80,000
0
נותרו
901
תומכים
הכל או כלום.המאבק ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/04/2019

תודה רבה לכל מי שתמך ותרם כסף למאבק שלנו!

תוך פחות מ-24 שעות גייסנו את כל הסכום שהיינו צריכים.

נכון לשעה זו, אין צורך בתרומות נוספות. 

נעדכן בהתפתחויות.

להצטרפות למטה המאבק נגד עושק הקשישים:


להתנדבות - לחצו כאן.


להלן רקע על הקמפיין למימון המונים שסיימנו בהצלחה:

ביום שישי ה - 15.2.2019 הגיע שליח על אופנוע אליי הביתה ובידו חבילה. 

בתוך החבילה שנמסרה לבעלי היקר המתין לי כתב תביעה שהגישה נגדי מנכ"לית חברת "פמלי דיל" חלי צור על סך של 280,000 שקלים בטענה שהוצאתי את דיבתה כאשר התראיינתי בתקשורת על התנהלות חברות הטלמרקטינג ובהן חברת "פמלי דיל" וציינתי שהיא התנהלה באגרסיביות.

קצת רקע עליי ועל המאבק נגד עושק הקשישים:

בשנה האחרונה אני מובילה מאבק ציבורי כנגד תעשייה שלמה של ניצול קשישים על ידי חברות מסחריות, שפיתחו התמחות בתחום זה. מדובר במכת מדינה של ממש, ממנה נפגעו עשרות אלפי קשישים ומשפחותיהם, בהיקף מוערך של מאות מיליוני שקלים. אז הקמנו מטה מתנדבים- "מטה המאבק נגד עושק הקשישים", המונה כ-600 מתנדבים, ובהם עורכי דין, עובדים סוציאליים, חוקרים פרטיים ומתורגמנים, ואנחנו פועלים בכל החזיתות האפשריות על מנת לעקור מהשורש את תופעת עושק הקשישים. מיפינו מעל 120 חברות שפועלות בתחום, אנחנו עובדים מול רבות מהן יום יום על מנת להחזיר לקשישים את כספם, ועד היום טיפלנו במאות קשישים והחזרנו להם במצטבר מיליוני שקלים.

רקע על חברת "פמלי דיל"

חברת "פמלי דיל" היא מהחברות הבולטות שמטה המאבק שלנו קיבל עליהן תלונות של קשישים ובני משפחותיהם. הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הודיעה לפני מספר חודשים שבכוונתה להטיל על "פמלי דיל" קנס בגובה של 5.2 מיליוני שקלים לאחר שבדיקותיה העלו כי חברה זו הפרה לכאורה את החוק ופגעה באנשים מבוגרים. אגב, על פי המידע שהצטבר במטה המאבק, חברת "פמלי דיל" קשורה גם לפעילותה של חברת "משלב פיננסים".

הניסיון להשתיק אותי עם צו איסור פרסום

במסגרת התביעה שהוגשה נגדי ביקשה התובעת שבית המשפט ייתן צו איסור פרסום כדי לגרום לכך שהדיון יתנהל בדלתיים סגורות הרחק מעיני הציבור... אני הגשתי התנגדות לבקשה לאיסור פרסום ובהחלטתו קבע בית המשפט שאין שום הצדקה לצו איסור פרסום והורה כי הדיון יתנהל בדלתיים פתוחות תוך שחייב את התובעת בהוצאות משפט.

בשנה האחרונה אני חשופה להרבה אתגרים ולהרבה ניסיונות שמטרתם לנסות להרתיע אותי מלהמשיך בדרכי. דעו ששום דבר לא יעצור אותי. אעשה הכל כדי להגן על אותם אנשים מבוגרים שהפכו לטרף קל. כשיצאתי למאבק נגד עושק הקשישים הבנתי שאני לוקחת על עצמי סיכון, שכן היה ברור לי שחברות הטלמרקטינג תחפשנה אותי ולקחתי את הסיכון הזה בשתי ידיים, באהבה ואמונה גדולה.


אז בשביל מה אני צריכה את תמיכתכם?

אז עכשיו לאחר שנדחתה בקשת התובעת למתן צו איסור פרסום, אני פונה אליכם ומבקשת שתצטרפו למאבק שלנו:

ההליך המשפטי שאני נכנסת אליו עולה לא מעט כסף (ועשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים) וכיוון שעשיתי ואני עדיין עושה את כל עבודתי בהתנדבות מלאה אני נאלצת לגייס מההמונים את התקציב הנדרש לצורך הליך משפטי זה. הכסף יוחזק בחשבון נאמנות ויוקצה אך ורק להליך משפטי זה. כל יתרה שתישאר תועבר על ידי כתרומה לארגון "דור לדור", שפועל למען אנשים מבוגרים בישראל.

המטרה שלי היא להדוף את תביעת הדיבה הזו בביהמ"ש, כדי שכל מי שפועל בתחום הזה יידע שאי אפשר להרתיע את מטה המאבק נגד עושק הקשישים, ושאי אפשר להשתיק אותנו. אנחנו נמשיך את המאבק הזה עד הסוף.

תודה לכם על התמיכה וכל עזרה תתקבל בברכה.

שלכם, מירב

בחרו סכום לתמיכה
35
50
100
200
500
800
1,000
5,000
מינימום 35 ש״ח
איך זה עובד?
למה beactive
מאבק משפטי יכול להיות הליך יקר. כדי לנהלו בצורה איכותית ומקצועית, חשוב לרתום את כל מי שמחובר למטרה ורוצה להשפיע.
הסכום שנאסף
הסכום שיגויס ישמש למטרות המאבק בלבד, אינו שייך למגייס עצמו, אלא למאבק שלו ואך ורק למען המטרה.
חשבון נאמנות
במסלול חשבון נאמנות, הסכום שיגוייס יישמר בחשבון נאמנות על שם המגייס וישמש אך ורק לניהול המאבק המשפטי.
סגירת מעגל
במסלול חשבון נאמנות, אם יש יתרה בסוף המאבק המשפטי, היא תחזור להמונים אשר יתמכו בפרויקטים נוספים קרובים לליבם.
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.