לכל המאבקים
דמה של תהילה אינו הפקר
המאבק של
משפחתה של תהילה ז"ל
מאבק זה נועד לעזור לנו להלחם במערכת המשפט כנגד הרוצח הנתעב של תהילה נגר, הכסף ישמש לתמיכה משפטית ובמידת הצורך פנייה לבג"צ ותביעה אזרחית.
100%
150,120
מתוך 150,000
0
נותרו
587
תומכים
הכל או כלום.המאבק ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/03/2019

דמה של תהילה הוא לא הפקר  - הצטרפו אלינו להמשך המאבק המשפטי עד שהרוצח של תהילה יקבל את העונש שמגיע לו, נותר לנו שבוע אחרון, כל תמיכה חשובה!


כולנו כואבים עד היום את מותה של תהילה נגר ז"ל שנרצחה בצורה אכזרית ובלתי נתפסת על ידי רוצח מתועב. היום, 19.2.2019, בית המשפט המחוזי בנצרת קיבל את עסקת הטיעון ההזויה בין הפרקליטות לרוצח והרשיע את הרוצח הזה - ראיד רושרוש - בהריגה!! לאחר שרוצץ את ראשה של תהילה ז"ל עם סלע של 30 קילו!!


מי אנחנו:

אנו, בני משפחתה של תהילה ז"ל, בני קיבוץ גינוסר, גדלנו על מורשת יגאל אלון של חינוך  ונתינת אמון במדינה. תפקיד בית המשפט לשפוט, תפקיד הפרקליטות למלא להביא להרשעתו של הרוצח השפל הזה ולא להגיע להסדרי טיעון מגוחכים ושפלים ואנו לא נשתוק . 


לא נוותר ולא ננוח ונלך עד הסוף, עד שנמקסם את העונש לרוצח בכל הדרכים המשפטיות שניתן!

נלך עד הסוף, לא נוותר ולא ננוח עד שהתיק הזה ינוהל עד סופו וכך גם נמנע מקרים מזעזעים כאלה בעתיד! בכוונתנו לקדם כעת כל דרך משפטית אפשרית כדי למקסם את העונש לרוצח האכזרי הזה - הגשת בג"צ, ערעור על ההחלטה, תביעה אזרחית או כל דרך אחרת שתוביל לעשיית צדק.

להאבק במדינת ישראל זה יקר. מאוד. כדי להמשיך לנהל את המאבק המשפטי והציבורי שלנו על הצד הטוב ביותר, בתנאים לא פשוטים שנוצרו כעת, נזדקק לכמה שיותר תמיכה!

זה רצח ברור והדברים מופיעים בכתב האישום!!

תהילה שלנו, מקיבוץ גינוסר, נרצחה בדצמבר 2016 וגופתה נמצאה על ידי עובר אורח סמוך ליישוב מגדל. הרוצח הזה, רושרוש, תושב הכפר מרר, הואשם בינואר 2017 ברצח תהילה. בכתב האישום צוין כי הרוצח ריאד רושרוש מהכפר מראר נהג להכות את תהילה ואף איים לפרסם תמונות אינטימיות שלה אם תספר על האלימות שהפעיל נגדה. באחת הפעמים היכה אותה באגרופיו, וכשניסתה לנוס מפניו המשיך להכותה והיא פונתה לבית החולים.

בכתב האישום פורטו רגעיה האחרונים של תהילה ב-20 בדצמבר 2016 כאשר נסעו יחד בג'יפ בכביש 90 סמוך ליישוב מגדל. "הוא דחף את המנוחה לשיחים בחניון, שם חנק אותה בגרונה והוסיף לחבוט בה בחוזקה בפניה וגרם לה לדימום רב עד שאיבדה את הכרתה. או אז, גרר הנאשם את המנוחה לצדו הצפוני של החניון ושם הטיח בראשה אבן שפה במשקל של כ-30 ק"ג, רוצץ את גולגולתה וגרם למותה".

הכסף שמגוייס מיועד אך ורק למען המאבק המשפטי הזה:

רק בעזרתכם, גיוס מוצלח ומלא של הסכום יאפשר לנו לנהל את המאבק המשפטי והציבורי ההכרחי שלנו עד לעשיית צדק. הכסף שנגייס מכם ישמש אך ורק לניהול המאבק החשוב הזה – המאבק של כולנו לדבר הפשוט כל-כך – עשיית צדק והרשעת רוצחים ברצח והושבתם בבתי הסוהר למקסימום הניתן בחוק. לא פחות במידה ויישארו כספים נחזיר אותם להמונים או שנתרום אותם לארגונים אשר עוסקים במקרים דומים כמו שלנו. 

בחרו סכום לתמיכה
50
100
150
300
500
800
1,000
2,500
מינימום 50 ש״ח
איך זה עובד?
למה beactive
מאבק משפטי יכול להיות הליך יקר. כדי לנהלו בצורה איכותית ומקצועית, חשוב לרתום את כל מי שמחובר למטרה ורוצה להשפיע.
הסכום שנאסף
הסכום שיגויס ישמש למטרות המאבק בלבד, אינו שייך למגייס עצמו, אלא למאבק שלו ואך ורק למען המטרה.
חשבון נאמנות
במסלול חשבון נאמנות, הסכום שיגוייס יישמר בחשבון נאמנות על שם המגייס וישמש אך ורק לניהול המאבק המשפטי.
סגירת מעגל
במסלול חשבון נאמנות, אם יש יתרה בסוף המאבק המשפטי, היא תחזור להמונים אשר יתמכו בפרויקטים נוספים קרובים לליבם.
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.