לכל המאבקים
עצרו את הרג הכלבתולים
המאבק של
נח - ארגון הגג למען בע"ח
הצטרפו אלינו למאבק בבית המשפט העליון על חייהם של מעל ל-120 כלבים וחתולים אשר משרד החקלאות נחוש להמית, על לא עוול בכפם
105%
147,013
מתוך 140,000
0
נותרו
1249
תומכים
הכל או כלום.המאבק ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/03/2019

מגיעים לעליון להיאבק על חייהם של 120 כלבים וחתולים חפים מפשע!

משרד החקלאות נרדם בשמירה ודורש שאת המחיר ישלמו בחייהם מעל ל-120 כלבים וחתולים. יצאנו למאבק משפטי ארוך וקשה וכעת המערכה מגיעה לבית המשפט העליון לקרב האחרון על חייהם!

רקע:

ביוני 2018, לאחר שנים של התראות ותחינות מצד הציבור, נכנס משרד החקלאות לבית מחסה בצפון הארץ, השייך לעמותת "גרגורים", והחרים כ-120 כלבים וחתולים שסבלו מהזנחה קשה.

במשך חודשים שמר משרד החקלאות על שתיקה בנושא ולא חשף מידע לגבי אותם כלבים וחתולים, וזאת למרות בקשות חוזרות ונשנות מצד פעילים למען זכויות בעלי חיים ואזרחים המודאגים וחרדים לגורלם. בחודש אוגוסט נודע לנו, ממש במקרה, וספק רב אם היה נשאר את מי להציל אלמלא נודע לנו, שמשרד החקלאות מתכוון להמית את כל הכלבים והחתולים שהוחרמו, מכיוון שחלקם חולים או נשאים של מחלת הלישמניה המועברת ע"י זבוב החול. קראתם נכון - חלק גדול מהם כלל לא נושא את המחלה!

חשוב להבהיר שאם החתול שֶׁלָּך או הכלבה שֶׁלְּךָ היו מתגלים כנשאי לישמניה הם היו מטופלים בכדורים מתאימים וקולר שדוחה את זבוב החול וממשיכים לחיות חיים מאושרים.

שכרנו את מיטב המשפטנים ובראשם המומחה מספר אחד בישראל לתחום המשפט המנהלי - ד"ר רענן הר זהב, ושותפו עו"ד יונתן ברמן, וביחד עם עורכות הדין שלנו ענבל קידר וסיוון זבולון נווה ובתמיכה ובמימון של פעילים וקרנות פילנתרופיות יצאנו למאבק עיקש, מתיש ויקר מול משרד החקלאות, גוף ממשלתי עתיר משאבים.

הצלחנו להשיג הישג אדיר - זכינו בפסק דין של בית המשפט המחוזי, המבטל את החלטת משרד החקלאות להמית את הכלבים והחתולים ומותח ביקורת על חוסר תום הלב בו נהג המשרד, בכך שלא ניסה למצות שום אמצעי אחר פרט להריגה ואף טירפד כל הצעת פשרה שהצענו.

אלא שמשרד החקלאות חיכה לדקה ה-90 ולאחר 45 הימים שמתיר לו החוק ערער לבית המשפט העליון...

למה מיועד הכסף שאנחנו רוצים לגייס:

בסוף חודש מרץ יתקיים הדיון המכריע בערעור משרד החקלאות ואנחנו מבקשים מכם להצטרף אלינו למאבק ולסייע במימון ההליך המשפטי היקר.

הליך שיכריע את גורל הכלבים והחתולים שלפנינו ועוד אלפים שיגיעו אחריהם. כלבים וחתולים שמלבדנו אין מי שישמיע את קולם.

רק במידה ונצליח לגייס את מלוא הסכום נוכל לממן את המשך המאבק ואת ההליך המשפטי היקר. אחרי כל מה שהשגנו לא נתפשר על הייצוג המשפטי שלנו, שכבר הוכיח את עצמו!

חשיבות הצלחת ההליך:

אם נפסיד בערעור בעלי החיים כנראה יומתו מיד ויקבע תקדים מסוכן מאוד עבור כל בעלי החיים שבו משרד החקלאות יוכל להמית בלי צורך ואולי אף רצון להצדיק את ההריגה. מעין גוף ממשלתי שלא חייב לציבור דין וחשבון ואף לא לבעלי החיים שעל חייהם הוא אמון.

אם ננצח בערעור נציל ראשית את 120 הכלבים והחתולים שעברו מספיק ל-9 גלגולי חיים ויפתח פתח משמעותי לשינוי מדיניות ההמתות של משרד החלקאות ככלל.

אין אופציה לכישלון. כישלון בהליך הוא טרגדיה עבור בעלי החיים.

ביחד יש לנו הזדמנות היסטורית לעשות שינוי במדיניות ההמתה של משרד החקלאות. הצטרפו אלינו למאבק הצודק וביחד נציל את כלבי וחתולי "גרגורים"!
בחרו סכום לתמיכה
50
100
200
300
500
800
1,000
3,000
מינימום 50 ש״ח
איך זה עובד?
למה beactive
מאבק משפטי יכול להיות הליך יקר. כדי לנהלו בצורה איכותית ומקצועית, חשוב לרתום את כל מי שמחובר למטרה ורוצה להשפיע.
הסכום שנאסף
הסכום שיגויס ישמש למטרות המאבק בלבד, אינו שייך למגייס עצמו, אלא למאבק שלו ואך ורק למען המטרה.
חשבון נאמנות
במסלול חשבון נאמנות, הסכום שיגוייס יישמר בחשבון נאמנות על שם המגייס וישמש אך ורק לניהול המאבק המשפטי.
סגירת מעגל
במסלול חשבון נאמנות, אם יש יתרה בסוף המאבק המשפטי, היא תחזור להמונים אשר יתמכו בפרויקטים נוספים קרובים לליבם.
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.