לכל המאבקים
לא תאנוס אותי שוב.
המאבק של
אנונימית
בגיל 15.5 אנס אותי גבר בן 22. בימים אלה ממש הוא תובע אותי דיבה על כך שחשפתי את האמת. אשמח שתעזרו לי ולנפגעות הנוספות שלו לקבל צדק משפטי!
103%
71,940
מתוך 70,000
0
נותרו
723
תומכים
הכל או כלום.המאבק ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/09/2018

עזרו לי למנוע ממי שאנס אותי לפגוע בי שוב

הייתי רק בת 15 וחצי כשאנס אותי גבר בן 22. חלפו שנים עד שהעזתי לדבר בגלוי על מה שקרה. את האמת שלי ושל קורבנות אחרות שלו הוא מנסה כיום להשתיק באמצעות תביעת דיבה אבסורדית בסכומי עתק. 

הוא יודע שאין לנו את האמצעים הכלכליים להתגונן ובאותה מידה - שהאמת הייתה ונותרה לצידנו. אבל האמת, לפעמים, אינה מספיקה. כדי להתגונן כראוי מפני תביעת השתקה צריך כסף. תמיכה בהגנה המשפטית שלנו תסייע להוציא לאור את האמת, לעשות צדק ולהשיב את החיים שלנו למסלולם.

(אני מתנצלת מראש על האנונימיות הזו, שנכפתה עליי. צו איסור פרסום מונע ממני ומקורבנות נוספות לחשוף בפניכם את שמותינו או את תמונותינו. זאת גם הסיבה שאאלץ להסתיר מכם ומקורבנות אחרות את שמו של האנס. )

ההתגוננות מפני הליך הנפל:

ההתגוננות מפני תביעת ההשתקה של האנס עולה כסף. החל בשכר טרחה של עורכי דין, דרך הוצאות משפטיות וכלה בנסיעות, ויתור על ימי עבודה, זימון עדים חיוניים לעשיית הצדק ועוד.

ברור לי שבתנאי האנונימיות שנכפתה עליי, לא קל יהיה לשכנע אתכם לתת בי אמון מבלי להבין מי אני ואיך קרה שאנס סדרתי מגיע לבית המשפט על תקן תובע ולא נתבע. אני מבקשת מכם.ן כקהילה, כבני.ות אדם, כהורים, כחברה – להתגבר על אתגר האנונימיות ולתת בי אמון, פשוט כי זו הדרך היחידה להוציא לאור את האמת ולמנוע ממי שמאיים להרוס את חיי להשלים את משימתו.

הסכום שהכנסתי כיעד הראשוני (70,000 ש"ח) הוא המינימום שבמינימום הנדרש כדי לעמוד בהצלחה בהליך המשפטי שפתח נגדי האנס. 
*הכסף שיגוייס יוחזק בחשבון מיוחד, וישוחרר על ידי עורך דיני אך ורק לכיסוי המינימלי של המאבק המשפטי - 
שלי ושל הקורבנות אחרות**

אני מתחייבת כי כל יתרה שתישאר בתום ההליכים המשפטיים תיתרם במלואה לקרן שמקימה עירד מרציאנו צייגר, לסיוע במימון חוות דעת פסיכולוגיות עבור נפגעות תקיפה מינית בהליכים משפטיים אזרחיים.

קווים לדמותו של אנס:

מי שאנס אותי גר ממש ביניכם, בתל אביב.

הוא יוצא למסעדות, פאבים, מבלה די הרבה.

חבר בקהילות שונות ומגוונות.

יוצא לדייטים, פעיל בטינדר...

גם פייסבוק יש.

שם הוא אוסף אותן, ילדות ונשים צעירות במצוקה כזו או אחרת, כדי לנצל אותן במניפולטיביות ולבצע את זממו, 
בחסות מצבן הנפשי הרעוע.

במבט ראשון עשוי להתקבל רושם מוטעה – כאילו מדובר בבחור עדין, אפילו תמים, שלא יכול לפגוע בזבוב; אך הנפגעות הרבות שלו מעידות על תקריות מזעזעות הכוללות התנהגות אגרסיבית ומניפולטיבית שהתגלתה מיד כשנשארו איתו ביחידות.

האנס לא בחל בשימוש בכל כוח כדי לאנוס אותי באכזריות. הוא ניצל את היותנו לבד בדירתו, לא פחות מאשר את השבריריות הרגשית שלי. 
את הילדה שהייתי. 
חלף זמן עד שגיליתי שאני לא היחידה: עדויות על זוועות דומות שעברו לא מעט נשים אחרות במפגשים איתו החלו לצוף וחשפו את הסאדיזם החולני של האנס במלוא כיעורו.

השמועות על מעלליו של האנס רחשו במשך שנים; בציבורים שונים דיברו תקופה ארוכה על חשדות נגדו, אך לצערי לא נעשה דבר כדי לשים סוף למעשיו.

בשלב מסויים, החלטנו להפסיק לחנוק את האמת בשתיקתנו,
ולהוציא אותה לאור.


מצבי הנוכחי:


ההתמודדות עם האנס ועם מעשיו היא מאבק יומיומי. הוא רודף אותי לא רק בבית המשפט, אלא בכל מקום בחיי. מה שעולל לי באותו הלילה רודף אותי מאז בסיוטים ובפלאשבקים. לצערי, אינני מסוגלת לצאת לבדי מהבית כבר כמעט תשעה חודשים – מה שגרם לאובדן כושר העבודה שלי ובמקביל – לשקיעה בהלוואות.

המשפט שפתח נגדי האנס הפך אותו למאבק העיקרי בחיי, כל חיי סובבים סביבו. מטבע הדברים, גם השלכות הטראומה שחוויתי חמורות מאי פעם. אני מטופלת במרכז יום לנפגעי פוסט טראומה כדי לקבל חוסן נפשי ולמעשה, חיה מיום ליום מבלי יכולת לדעת מה יביא עליי המחר.
אני משוכנעת שאתם.ן רוצים.ות לעזור. כן, קשה לכם.ן עם זה שאין לכם מושג מי אני. מי אנחנו.
אבל גם אתם.ן יודעים.ות שהצדק חייב לצאת לאור ולא פחות – שהמאבק על האמת הוא המאבק שלכם.ן, על ביטחונכם.ן וביטחון ילדיכם.ן, לא פחות מביטחוני שלי.

אני מבקשת מכם.ן לא לשבת מנגד בחיבוק ידיים, אלא להפוך שותפים.ות למאבק החשוב הזה. אשמח שתתגייסו לעזרתנו, כל סכום יסייע.

תודה.


בחרו סכום לתמיכה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
איך זה עובד?
למה beactive
מאבק משפטי יכול להיות הליך יקר. כדי לנהלו בצורה איכותית ומקצועית, חשוב לרתום את כל מי שמחובר למטרה ורוצה להשפיע.
הסכום שנאסף
הסכום שיגויס ישמש למטרות המאבק בלבד, אינו שייך למגייס עצמו, אלא למאבק שלו ואך ורק למען המטרה.
חשבון נאמנות
במסלול חשבון נאמנות, הסכום שיגוייס יישמר בחשבון נאמנות על שם המגייס וישמש אך ורק לניהול המאבק המשפטי.
סגירת מעגל
במסלול חשבון נאמנות, אם יש יתרה בסוף המאבק המשפטי, היא תחזור להמונים אשר יתמכו בפרויקטים נוספים קרובים לליבם.
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.